Częstochowianka walczy z niezwykle rzadkim i agresywnym nowotworem. Pomóżmy Pani Joannie!

26.09.2023

Częstochowianka walczy z niezwykle rzadkim i agresywnym nowotworem. Pomóżmy Pani Joannie!

Pani Joanna z Częstochowy od ponad dwóch lat toczy ciężką walkę z rakiem. Ma przed sobą szansę na usunięcie resztek guza i powstrzymanie kolejnej wznowy dzięki protonoterapii – innowacyjnej metodzie leczenia nowotworów. Niestety na przeszkodzie stoją ogromne koszty, bo leczenie musiałoby odbyć się za granicą.  – Zaciskam zęby, bo bywa ciężko…. ALE WALCZĘ, BO TAK BARDZO CHCĘ ŻYĆ! Proszę Was o pomoc! Żadna kwota nie jest za mała. Jeśli nie możesz wpłacić, proszę udostępnij moją zbiórkę – apeluje pani Joanna.

– Mam na imię Joanna. Jestem mamą dwóch cudownych chłopców – Bartka i Tomka oraz żoną Marcina. Gdy piszę te słowa jest mi bardzo ciężko. Właśnie dowiedziałam się, że już wkrótce czeka mnie kolejna operacja ratująca życie i bardzo się boję! Jest to kolejna bitwa do stoczenia w mojej już ponad dwuletniej walce z rakiem! Co najgorsze, operacja ta nie będzie wystarczająca – czeka mnie kosztowne leczenie zagraniczne, bez którego nie mam szans! – pisze pani Joanna – Mamy tyle planów… Moje dzieci właśnie wkraczają w dorosłość, a ja chcę im towarzyszyć! Każdego dnia wstaję i staram się cieszyć życiem. Niedawno wróciłam do pracy– tak bardzo tęsknię za normalnością!  – dodaje częstochowianka i prosi o wsparcie.

Więcej o historii pani Joanny można przeczytać na stronie zbiórki pomagam.pl/walka-joanny

Panią Joannę można wesprzeć dołączając do grupy licytacyjnej “Licytacje dla Joanny”  – https://www.facebook.com/groups/634161075218535

 

  • pn
Najnowsze artykuły