Częstochowska strażniczka miejska dwa razy na podium

02.10.2018

Częstochowska strażniczka miejska dwa razy na podium

Reprezentantka częstochowskiej straży miejskiej – Agnieszka Jeż w miniony weekend aż dwa razy stawała na podium. Wzięła ona udział w biegu przełajowym City Cross Częstochowa, a kolejnego dnia w Biegu Rodzinnym, który organizował częstochowski MOSiR.

City Cross Częstochowa odbył się w rejonie Hali Sportowej Częstochowa i stadionu żużlowego SGP, Arena przy ul. Żużlowej. Uczestnicy mieli do pokonania setki schodów, sterty opon, wraki samochodów i wiele innych przeszkód. Agnieszka Jeż w kategorii K30+ zajęła pierwsze miejsce.

W niedzielę reprezentantka częstochowskiej Straży Miejskiej startowała w Biegu Godzinnym, który odbył się na stadionie lekkoatletycznym MOSiR CKS Budowlani przy ul. Dąbrowskiego. W ciągu godziny przebiegła 32 okrążenia po 400 metrów co dało dystans prawie 13 kilometrów (12800 metrów) i drugie miejsce w kategorii open kobiet.

źródło i zdjęcie: Straż Miejska w Częstochowie

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły