Częstochowski “Norwid” powalczy o punkty z wiceliderem I ligi

02.02.2017

Częstochowski “Norwid” powalczy o punkty z wiceliderem I ligi

Faworytem sobotniego meczu w hali sportowej LO im. C.K. Norwida będzie zespół z Suwałk, który na 16 rozegranych spotkań przegrał jak dotąd tylko jedno ze Stalą Nysa. Rywalem częstochowskiej drużyny mają obecnie 40 punktów w tabeli i zajmują drugie miejsce. O “oczko” więcej jest na koncie liderującej Warty Zawiercie, ale Ślepsk ma do rozegrania jedno zaległe spotkanie.

W pierwszej rundzie beniaminek z Częstochowy był o krok od sprawienia niespodzianki w Suwałkach. Po zaciętym pojedynku Exact Systems Norwid przegrał, ale dopiero w tie-breaku. Czy w rewanżu oba zespoły dostarczą tak wielu emocji?

Początek meczu o godz. 17. Wstęp wolny.

  • kr
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły