11.04.2018

Czy AZS sięgnie po zwycięstwo w 1 lidze? W środę decydujący mecz

W środę, 11 kwietnia w Hali Sportowej Częstochowa rozegrany zostanie decydujący o zwycięstwie w I lidze siatkarskiej mecz pomiędzy AZS-em a Lechią Tomaszów Mazowiecki.

To spotkanie rozstrzygnie, która z drużyn wygra rozgrywki I ligi i powalczy o awans do PlusLigi. Przypomnijmy, że w finale częstochowianie dwukrotnie przegrali z Lechią przed własną publicznością – 2:3 i 1:3. Zdecydowanie lepiej zagrali w wyjazdowych pojedynkach, wygrywając 3:0 oraz 3:1, dzięki czemu wyrównali do 2:2 stan rywalizacji.

Drużyn, która odniesie zwycięstwo, o prawo gry w PlusLidze zagra w barażach z Łuczniczką Bydgoszcz lub BBTS-em Bielsko-Biała.

Środowy mecz rozpocznie się o godz. 18.

Częstochowianka walczy o półfinał II ligi

W środę, 11 kwietnia siatkarki Częstochowianki rozegrają przed własną publicznością drugi mecz z Impelem II Wrocław w ramach ćwierćfinałów II ligi w grupie trzeciej.

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym częstochowskie siatkarki pokonały we Wrocławiu drużynę Impelu 3:1. Jeśli w środę wygrają u siebie, wówczas awansują do półfinałów. W przypadku porażki trzecie spotkanie rozegrane zostanie w czwartek, 12 kwietnia o godz. 17 również w sali sportowej “Częstochowianka” przy ul. Rejtana.

Początek środowego meczu o godz 16.

  • KR
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły