Czy już dziś Raków zapewni sobie awans do LOTTO Ekstraklasy?

24.04.2019

Czy już dziś Raków zapewni sobie awans do LOTTO Ekstraklasy?

Raków Częstochowa być może już dziś zapewni sobie awans do LOTTO Ekstraklasy. W ramach 30. kolejki Fortuna 1 Ligi zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała na stadionie przy ul. Limanowskiego. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30.

-Celem „Czerwono-Niebieskich” jest komplet punktów, którego potrzebujemy, by wspólnie z kibicami świętować awans do LOTTO Ekstraklasy. Zespół z Bielsko – Białej, choć jest na piątym miejscu w tabeli, musi punktować, by utrzymać swoją lokatę. W przypadku niepowodzenia, może osunąć się o dwie pozycje w dół – informuje klub.

 

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły