Dachował osobówką

23.07.2018

Dachował osobówką

20-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala, po tym jak doprowadził do dachowania pojazdu. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 1 w Winownie. Jak ustalili policjanci, 20-letni kierowca volkswagena bora z w wyniku nieprawidłowego wykonywania manewru zmiany pasa ruchu z lewego na prawy, stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał do przydrożnego rowu i dachował kilkakrotnie, po czym ostatecznie pojazd zatrzymał się w pobliskim polu. Kierowca osobowego volkswagena z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły