Dachowała z dwójką dzieci w samochodzie

29.11.2017

Dachowała z dwójką dzieci w samochodzie

W ostatnich dniach na terenie powiatu lublinieckiego doszło do dwóch zdarzeń z udziałem dzieci. W Lublińcu kierujący mercedesem na przejściu dla pieszych potrącił dwie nastolatki, natomiast w Koszęcinie kierująca fordem straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Kobieta podróżowała z dwójką dzieci…

W piątek, kierujący mercedesem na ulicy Plebiscytowej najechał na przechodzące przez przejście dla pieszych dziewczynki w wieku 14 i 15 lat. Poszkodowane nastolatki zostały przetransportowane do szpitala.

Do drugiego zdarzenia doszło we wtorek (28.11.) w Koszęcinie. Kierująca fordem 29-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem, wjechała w pole i dachowała.. Samochodem podróżowało jeszcze dwoje dzieci – roczne i pięcioletnie. Na szczęście maluchom nic się nie stało.

Policjanci ostrzegają, że pogarszające się warunki atmosferyczne będą utrudniać jazdę i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

  • kg

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. W Częstochowie o fotel prezydenta ubiegać się będzie sześciu kandydatów. Na kogo zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 15 października.

Na kogo zamierzacie oddać swój głos?

  • Krzysztof Matyjaszczyk (48%, Razem 427)
  • Tomasz Jaskóła (24%, Razem 218)
  • Artur Warzocha (11%, Razem 98)
  • Marcin Maranda (8%, Razem 72)
  • Martin Saczek (8%, Razem 71)
  • Jacek Krawczyk (1%, Razem 9)
Razem: 895

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły