Dbają o bezpieczeństwo w wakacje

14.08.2018

Dbają o bezpieczeństwo w wakacje

Dzielnicowi z Kłobucka wspólnie z profilaktykiem społecznym odwiedzają miejsca, gdzie mieszkańcy wypoczywają nad wodą. Policjanci promują bezpieczne zachowania, rozdają ulotki, rozmawiają z dziećmi i ich opiekunami, a także z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność gospodarczą przy zbiornikach wodnych. Wszystkie działania policjanci realizują zgodnie z założeniami kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo … w wakacje”.
Dzielnicowi wspólnie z profilaktykiem społecznym kłobuckiej komendy odwiedzają i kontrolują miejsca na terenie całego powiatu, gdzie mieszkańcy odpoczywają nad wodą. Policjanci promują bezpieczne zachowania, rozdają ulotki, rozmawiają z dziećmi i ich opiekunami, a także z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność gospodarczą przy zbiornikach wodnych. Działania mundurowych wynikają przede wszystkim z potrzeby przypomnienia wszystkim dzieciom i ich opiekunom, że w okresie wakacyjnego wypoczynku, należy w szczególności myśleć o bezpieczeństwie. Na spotkaniach stróże prawa mówili o tym, jak i gdzie można bezpiecznie się kąpać i uprawiać sporty wodne. Najmłodsi chętnie dyskutowali z policjantami podając przykłady jak bezpiecznie bawić się nad wodą. Wszystkie działania policjanci realizują zgodnie z założeniami kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo … w wakacje”.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły