Dermobus w Częstochowie!

28.09.2018

Dermobus w Częstochowie!

W poniedziałek 1 października będzie szansa na bezpłatne zbadanie zmian skórnych i pieprzyków – Częstochowa znalazła się na trasie dermobusa, który stanie przy ul. Herberta 2.

Dzięki Fundacji Neuca dla Zdrowia dermobus będzie dostępny za darmo dla każdego, kto uprzednio zgłosi się w aptece przy ul. Herberta – jest ona partnerem akcji. Mieszkańców badać będzie od 10.00 do 16.00 wykwalifikowany personel medyczny. Po zbadaniu wszelkich znamion barwnikowych, pacjent otrzyma wynik badania wraz z obrazem podejrzanego znamienia i dalszymi zaleceniami.

 

źródło: Urząd Miasta Częstochowy

 

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły