Doda jednak nie wystąpi na prezentacji Włókniarza. Klub szuka zastępstwa

07.02.2017

Doda jednak nie wystąpi na prezentacji Włókniarza. Klub szuka zastępstwa

Jak się okazuje, Telewizja Polska niespodziewanie przełożyła na dzień prezentacji Włókniarza finał krajowych eliminacji do konkursu Eurowizji, w których wystąpić ma Doda z zespołem.

– Zespół wraz z jego managerem wyjaśnił nam, że jest związany umową z TVP S.A. i po prostu nie może odmówić udziału w tym konkursie. Wspólnie zastanawialiśmy się nad zmianą godziny rozpoczęcia prezentacji, aby osiągnąć jakiś konsensus, ale ostatecznie nie udało nam się znaleźć rozwiązania tej patowej sytuacji. Eliminacje do Eurowizji rozpoczną się bowiem o godzinie 20:30 w Warszawie i nie było szans, aby Virgin zagrało o jakiejś ludzkiej porze – tłumaczy prezes Włókniarza Michał Świącik. – Muzycy nie kryją niezadowolenia z całego zamieszania i w ramach rekompensaty chcą zagrać koncert już w trakcie sezonu 2017 na SGP Arenie Częstochowa – dodaje.

Włókniarz szuka aktualnie godnego zastępstwa dla zespołu Virgin.

  • kr
  • zdj. Tomasz Kudala
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły