Doda na prezentacji Włókniarza Częstochowa!

27.01.2017

Doda na prezentacji Włókniarza Częstochowa!

– Doda jest wciąż popularną piosenkarką, a do tego  wykonuje muzykę przyjemną dla ucha – przekonuje Michał Świącik, prezes Włókniarza. – Braliśmy pod uwagę również braci Cugowskich i Zakopawer, ale ostatecznie porozumieliśmy się z menadżerem Dody, z czego jesteśmy zadowoleni.

Wiadomo również, że oprócz Dody na scenie  pojawi się duet “Need For Strings”, który znany jest kibiców Włókniarza z zeszłorocznej prezentacji drużyny. Dziewczyny na instrumentach smyczkowych wykonują covery m.in. Metalliki, Nirvany, czy AC/DC. Tym razem mają zaprezentować swój nowy repertuar.

Cała impreza rozpocznie się o godz. 18.

  • kr
  • zdj. Tomasz Kudala
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły