Donald Tusk w Częstochowie. PO z akcją #TuJestPrzyszłość w śląskim

17.03.2023

Donald Tusk w Częstochowie. PO z akcją #TuJestPrzyszłość w śląskim

Kolejnym przystankiem na trasie Platformy Obywatelskiej po Polsce jest województwo śląskie. W najbliższy piątek, na spotkanie otwarte w Częstochowie, zapraszają Kamila Gasiuk-Pihowicz i Krzysztof Brejza. 23 marca do Naszego miasta zawita także Donald Tusk.

Platforma Obywatelska wyruszyła w Polskę w ramach akcji #TuJestPrzyszłość. Po województwie łódzkim i wielkopolskim nadszedł czas na województwo śląskie. Donald Tusk już od kilkunastu miesięcy prowadzi cykl spotkań otwartych w całej Polsce. Teraz dołączyli do niego wszyscy parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej, w ramach spotkań konsultują kolejne postulaty programowe. Do tej pory mogliśmy słyszeć o propozycjach mieszkaniowych i tych skierowanych dla przedsiębiorców.

Już w ten piątek o godzinie 17:30 na spotkaniu przy al. Najświętszej Maryi Panny 24 w Częstochowy będzie można porozmawiać z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz i posłem Krzysztofem Brejzą. Warto być i wiedzieć wcześniej, z czym Platforma pójdzie do wyborów.

Donald Tusk podczas cyklu spotkań na przestrzeni następnego tygodnia odwiedzi m.in. Bytom, Żywiec i Częstochowę. W czwartek 23 marca przewodniczący Platformy Obywatelskiej zaprasza na spotkanie otwarte z mieszkańcami Częstochowy do Hali Sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego.

 

Na stronie internetowej www.tujestprzyszlosc.pl organizator umieścił wszystkie szczegóły spotkań w całym województwie.

  • mat. pras.
Najnowsze artykuły