Doprowadził do czołowego zderzenia. Nie żyje

18.07.2019

Doprowadził do czołowego zderzenia. Nie żyje

Tragiczne zdarzenie na drodze wojewódzkiej pomiędzy miejscowościami Babienica a Boronów. 81-latek zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z samochodem ciężarowym. Życia starszego mężczyzny nie udało się uratować.

81-latek siedział za kierownica opla agili. Na prostym odcinku drogi, z nieustalonej przyczyny, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z ciągnikiem siodłowym z naczepą, którym jechał mieszkaniec Częstochowy. Badanie kierującego zestawem ciężarowym, wykazało że w chwili zdarzenia był on trzeźwy. 81-letni kierowca opla zginął na miejscu. Utrudnienia na drodze trwały przez około czterech godzin. Wszczęte w tej sprawie śledztwo wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

  • Katarzyna Gwara
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły