Dowiozą leki bezpłatnie

16.03.2020

Dowiozą leki bezpłatnie

Dzięki firmie Deligoo Częstochowa, stowarzyszeniom Częstokocham i Aktywna Częstochowa oraz Młodzieżowej Radzie Miasta częstochowskie seniorki i seniorzy mogą zostać w swoich domach, nawet wtedy, kiedy muszą zrealizować receptę lub kupić potrzebne leki.

Organizacja jest prosta – codziennie od 17 do 31 marca, od godz. 10.00 do 15.00 czynna jest infolinia, na którą najstarsze mieszkanki i mieszkańcy mogą zadzwonić, podać swój adres i zgłosić swoje potrzeby. Dane zostaną zapisane, a następnie od godz. 15.00 do 17.00 kurierzy podjadą po recepty, kupią leki w aptece i dostarczą potrzebne produkty pod dom. Oczywiście bezpłatnie.

Numer telefonu: 732 768 184

Firma Deligoo, która na co dzień zajmuje się dowozem jedzenia z częstochowskich restauracji, wyznaczyła kurierów do tego zadania, które będzie realizowane z zachowaniem najwyższych standardów higieny oraz bezpieczeństwa. – Naszym celem jest również zminimalizowanie kolejek do apteki, ponieważ wszystkie recepty i zakupy będziemy realizować jeden raz dziennie – mówią organizatorzy tej społecznej akcji.

  • Katarzyna Gwara
Najnowsze artykuły