15.05.2018

Dwa ciała znalezione w zbiornikach wodnych

Ciało 52-latka odnaleziono w zbiorniku wodnym w Koziegłowach, a dwie godziny później w porajskim zalewie odnaleziono zwłoki innego mężczyzny. Niewykluczone, że to Kamil Czerwik, który zaginął w marcu.

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13.00. Dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w zbiorniku wodnym w Koziegłowach odnaleziono zwłoki mężczyzny. Okazało się, że należą one do 52-latka z Koziegłów. Zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok pozwoli wyjaśnić, co było bezpośrednią przyczyną jego śmierci. Dwie godziny później policjanci otrzymali zgłoszenie, że w porajskim zbiorniku wodnym odnaleziono zwłoki mężczyzny. Śledczy nie wykluczają, że należą one do 30-latka z Poraja, którego zaginięcie w marcu zgłosiła rodzina. Zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok i badanie DNA pozwoli ustalić jego tożsamość i wyjaśnić, co było bezpośrednią przyczyną śmierci. Szczegóły i dokładne okoliczności obu zdarzeń badają śledczy.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły