Dwa karambole na autostradzie A1!

26.01.2017

Dwa karambole na autostradzie A1!

Pierwsze zdarzenie, które zapoczątkowało efekt domina, miało miejsce około godziny 8.40 w okolicach zjazdu na drogę S8 na wysokości miejscowości Bąkowiec. Drugie na 392 km w kierunku na Częstochowę.  Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratury pracowało ponad 100 policjantów z całego województwa, w tym funkcjonariusze ruchu drogowego, prewencji, pionu dochodzeniowo-śledczego, technicy kryminalistyki oraz policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.  Uruchomiona została specjalistyczna infolinia 987 do kontaktu dla rodzin osób poszkodowanych jak również dla osób uczestniczących w zdarzeniu.

Policjanci kierują pojazdy jadące od Katowic na drogę S8 skąd mogą one zjechać na DK 91 do Łodzi. Natomiast samochody jadące z Łodzi kierowane są na drogę krajowa 91, którą mogą dojechać do drogi ekspresowej nr 8.

  • Una Paloma ŹRÓDŁO: POLICJA ŁÓDZKA
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły