Dzielnicowi z Kłobucka kontrolowali sprzedaż fajerwerków

03.01.2017

Dzielnicowi z Kłobucka kontrolowali sprzedaż fajerwerków

Podczas codziennej służby dzielnicowi odwiedzali stoiska z fajerwerkami, sprawdzając, czy są one sprzedawane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Policjanci kontrolowali, czy na oferowanych przez sprzedawców produktach jest umieszczona instrukcja obsługi w języku polskim i znak dopuszczenia do sprzedaży. Wszystko po to, aby noc sylwestrowa przebiegła bez wypadków, których przyczyną byłoby niewłaściwe użytkowanie fajerwerków i nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa, prowadzących do pożarów, oparzeń czy skaleczeń głowy i rąk lub urazów oczu i uszkodzeń słuchu

  • ad
  • KPP Kłobuck
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły