Dzielnicowy bliżej nas

05.01.2017

Dzielnicowy bliżej nas

02. stycznia w kłobuckiej komendzie odbyła się odprawa dla dzielnicowych, która była poświęcona programowi „Dzielnicowy bliżej nas”. Spotkanie poprowadził szef mundurowych, mł.insp. Dariusz Atłasik, który podkreślał, jak ważna jest rola dzielnicowego i jak duży wpływ może mieć na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. W spotkaniu udział wzięli przełożeni dzielnicowych oraz sami policjanci z Rewiru Dzielnicowych KPP w Kłobucku, KP w Krzepicach oraz KP we Wręczycy Wielkiej. Nowy model pracy dzielnicowych zakłada przede wszystkim zmianę społecznego nastawienia do policjantów dzielnicowych w lokalnym środowisku, poprzez jeszcze lepszą współpracę Policji z członkami społeczności lokalnej. W ramach tej koncepcji pracy dzielnicowych funkcjonuje kilka kanałów komunikacji społecznej z dzielnicowym, do których zaliczają się m.in: służbowe telefony komórkowe z nr przypisanym do rejonu służbowego oraz funkcyjne skrzynki poczty elektronicznej. W trakcie odprawy omawiano również rolę aplikacji mobilnej „Moja Komenda” w kontekście ułatwienia kontaktu obywatelom z dzielnicowymi.

  • ad
  • KPP Kłobuck
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły