Dzień seniora w Olsztynie

22.11.2017

Dzień seniora w Olsztynie

W remizie OSP w Olsztynie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora.

Pierwsze integracyjne spotkanie dla osób samotnych i członków Koła Emerytów i Rencistów w Olsztynie zorganizowała Rada Sołecka Olsztyna i Zarząd Koła Emerytów i Rencistów w Olsztynie.

W spotkaniu uczestniczyli: Tomasz Kucharski, wójt Gminy Olsztyn, Grażyna Elmanowska radna Gminy Olsztyn, Elżbieta Kosielak, sołtys Olsztyna, Włodzimierz Nabiałek, przewodniczący Rady Sołeckiej Olsztyna, Bernadetta Niemczyk, prezes Koła Emerytów i Rencistów oraz Grażyna Bednarek, dyrektor Szkoły Podstawowej w Olsztynie.

Wieczór uprzyjemniły występy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Olsztynie przygotowane przez Elżbietę Tomalską, Małgorzatę Ślęzak i Barnadettę Mermer.

Na zaproszonych seniorów czekał poczęstunek, wspólne biesiadowanie oraz występ zespołu pod kierownictwem Marka Pasternaka. Były tańce, wspólne śpiewy i rozmowy do późnych godzin wieczornych.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. W Częstochowie o fotel prezydenta ubiegać się będzie sześciu kandydatów. Na kogo zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 15 października.

Na kogo zamierzacie oddać swój głos?

  • Krzysztof Matyjaszczyk (48%, Razem 427)
  • Tomasz Jaskóła (24%, Razem 218)
  • Artur Warzocha (11%, Razem 98)
  • Marcin Maranda (8%, Razem 72)
  • Martin Saczek (8%, Razem 71)
  • Jacek Krawczyk (1%, Razem 9)
Razem: 895

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły