Dziś rozpoczyna się XVIII Międzynarodowy Turniej Policji Konnej

17.08.2018

Dziś rozpoczyna się XVIII Międzynarodowy Turniej Policji Konnej

XVIII Międzynarodowy Turniej Policji Konnej rozpoczyna się już dziś 17 sierpnia na Placu Biegańskiego w Częstochowie. Sportowe zmagania będą rozgrywane przez najbliższy weekend w Gniazdowie podczas festiwalu „Z Kopyta”.
Przyjęto 31 zgłoszeń, a wśród uczestników rywalizacji o Puchar Komendanta Głównego Policji znajdą się nie tylko jeźdźcy z Polski, ale także Czech, Węgier i Słowacji. Organizatorami Turnieju są Komenda Wojewódzka Policji, Komenda Miejska Policji w Częstochowie a także Urząd Gminy i Miasta w Koziegłowach. Zawodom będą towarzyszyć liczne atrakcje – m.in. biegi, pokazy jeździeckie, przejażdżki samochodami terenowymi. Wystąpią również gwiazdy – Patrycja Markowska, Shakin’ Dudi i Krzysztof Cugowski. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godzinę 16:30.

  • KMP w Częstochowie
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły