ESBANK Częstochowa – nowa lokalizacja, ten sam bank relacji

04.07.2024

ESBANK Częstochowa – nowa lokalizacja, ten sam bank relacji

Panorama Business Park, ul. Okulickiego 84, Parkitka. To od marca adres ESBANKU Banku Spółdzielczego, który z okazji swojego nowego otwarcia w Częstochowie zaskoczył klientów nie tylko nowym wnętrzem, ale i promocją kredytów oraz lokaty terminowej.

 

Częstochowski oddział ESBANKU stabilnie działa na tutejszym, lokalnym rynku od dwudziestu lat. Aktualnie zaprasza do wygodnych przestrzeni nowego, prestiżowego budynku usługowego na Parkitce, który mieści się przy ważnym szlaku komunikacyjnym w Częstochowie – ulicy Okulickiego. Bank umożliwia skorzystanie z uniwersalnej oferty dla każdego. Obsługuje zarówno małe, średnie, jak i duże firmy, w tym deweloperów, jednostki samorządowe, instytucje oraz Klientów indywidualnych.

 

 

Mamy tu wszystko, co potrzebne do nowoczesnego i bezpiecznego zarządzania pieniędzmi, tak jak inne banki. Począwszy od kont mobilnych, zakładanych w aplikacji SGB Mobile, poprzez klasyczne produkty bankowe – rachunki, lokaty i kredyty – aż po usługi ubezpieczeniowe naszej multiagencji ESBANK Ubezpieczenia. Warto podkreślić, że nasza oferta cyfrowa pozwala założyć konto z kartą i BLIKIEM na telefon dla siebie lub dla dziecka, siedząc wygodnie na kanapie z kawą w ręku. A co wyróżnia aktualnie 8-osobowy zespół Oddziału Częstochowa? My nie prowadzimy po prostu “obsługi”. Naszą ambicją jest wszechstronne wspieranie naszych Klientów. I tak właśnie działamy każdego dnia – profesjonalnie i z zaangażowaniem. Cieszę się, że zmiana lokalizacji po raz kolejny w naszej częstochowskiej historii potwierdziła trwałość tych budowanych przez lata relacji podsumowuje Bożena Tabaka (na zdjęciu wraz z Doradcami Klienta).

Potwierdza to Łukasz Nowak, Doradca Klienta Korporacyjnego w częstochowskim Oddziale: Naszą kompleksową ofertę i indywidualne podejście do Klienta docenia także wiele lokalnych firm, zwłaszcza z sektora MŚP, które razem z nami rozwijają swoje biznesy. To bardzo często wieloletnia współpraca. Patrząc na wniosek kredytowy, staramy się widzieć zawsze konkretną sytuację, plany, aspiracje i marzenia osoby, która przychodzi po nasze wsparcie, a nie wyłącznie rekord w tabeli, obsługiwanej przez bezduszny algorytm. I to procentuje zaufaniem oraz dobrą, przyjazną atmosferą w naszym Banku”.

 

 

Nowy rozdział w działalności w Częstochowie ESBANK uczcił także specjalną ofertą cenową swoich produktów.

Otwieramy się aktualnie na Parkitce zarówno na stałych, jak i nowych Klientów promocją, która obejmuje: obniżenie względem standardowej oferty kosztów kredytów gotówkowego i mieszkaniowego Moje M, aż 5% na lokacie 3-miesiecznej oraz upominek do każdego nowo założonego konta w pakiecie OMNI i za zakup ubezpieczenia, niezwiązanego z kredytem. Szczegóły i regulamin promocji udostępniamy na stronie internetowej www.esbank.pl oraz w placówce. Zapraszamy! Specjalna oferta jest dostępna tylko do końca sierpniazachęca Liliana Czech, Doradca Klienta.

Ale ESBANK to nie tylko produkty i usługi bankowe. Bank mocno akcentuje też swoją obecność w Częstochowie w ramach działalności społecznej, wspierając m.in. rozwój lokalnej siatkówki.

Klub Eco Team AZS Stoelze Częstochowa, w tym drużyna Mistrzów Polski Juniorów 2023/24, nawiązał współpracę sponsorską z ESBANKIEM w ubiegłym roku. To zaszczyt mieć wsparcie lokalnej firmy, z którą łączą nas nie tylko zielono-białe barwy, ale i wspólne wartości oraz dążenie do najwyższego poziomu. Dziękujemy! mówi Wojciech Pudo, Prezes Stowarzyszenia „Częstochowska Siatkówka”.

W minionym sezonie ESBANK sponsorował także #CzankaTeam – Klub Sportowy „Częstochowianka”. W tym roku dołączył również do grona partnerów ważnego dla miasta wydarzenie kulturalnego, Festiwalu im. Piotra Machalicy.

 

 

  • artykuł sponsorowany
Najnowsze artykuły