Exact Systems Norwid zrewanżował się wiceliderowi z Suwałk

05.02.2017

Exact Systems Norwid zrewanżował się wiceliderowi z Suwałk

Faworytem sobotniego meczu w hali sportowej LO im. C.K. Norwida był zespół z Suwałk, który na 16 rozegranych spotkań przegrał tylko jedno ze Stalą Nysa. Nic więc dziwnego, że pozostająca z zaledwie dwoma zwycięstwa na swoim koncie częstochowska drużyna była skazywana na porażkę.
Kibice i działacze “Norwida” po cichu liczyli na niespodziankę. Tym bardziej, że w pierwszej rundzie beniaminek z Częstochowy po zaciętym pojedynku przegrał w Suwałkach dopiero w tie-breaku.
Pierwszym set meczu rewanżowego padł łupem gospodarzy, którzy wygrali 25:22. Druga partia należała do gości, ale już w trzeciej i czwartej odsłonie warunki gry dyktowali częstochowianie.
Exact Systems Norwid Częstochowa – MKS Ślepsk Suwałki
3:1 (25:22; 18:25; 25:17; 25:17)
  • kr
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły