Exact Systems rekrutuje

21.08.2018

Exact Systems rekrutuje

Profesjonalni rekruterzy, bogata oferta, przyjazne i etyczne podejście do rekrutacji- takie cele zostały osiągnięte w nowopowstałym biurze rekrutacyjnym Exact Systems w Częstochowie.

Biuro działa dopiero od miesiąca, ale już ma sporo klientów. Nic w tym dziwnego, bo firma deleguje do pracy każdego dnia ponad 5000 pracowników, a rocznie przeprowadza kilka tysięcy procesów rekrutacyjnych. Zapotrzebowanie na pracowników jest więc ogromne i każdy, kto jest zainteresowany ofertą pracy jest tutaj mile widziany.

Kto jest poszukiwany? Osoby, które nie boją się nowych wyzwań, są dokładne, posiadają zdolności manualne i dobry wzrok. Doświadczenie nie jest wymagane, cv nie jest konieczne. Wystarczy odwiedzić biuro przy Alei Wolności 22 i przy pomocy doświadczonego rekrutera zarejestrować się do platformy e-learningowej oraz przejść pierwsze testy weryfikujące.

Dodatkowych informacji udzieli:

Aleksandra Przybylak

+48 725 253 107

Aleksandra.przybylak@exactsystems.pl

  • oprac. kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły