Finał mistrzostw Polski juniorek w siatkówce plażowej

24.07.2017

Finał mistrzostw Polski juniorek w siatkówce plażowej

Na boiskach przy ul. Dekabrystów o medale walczyć będzie 16 najlepszych par, wśród których zabrakło klubu z Częstochowy.

Turniej rozpocznie się we wtorek o godz. 9. Pierwszego dnia rozegrane zostaną 24 mecze. W środę siatkarki rozpoczną rywalizację również o godz. 9 (dwa ostatnie spotkania ćwierćfinałowe). Na godz. 10 zaplanowano mecze półfinałowe, o 11 rozpocznie się pojedynek o 3. miejsce. Finałowe starcie odbędzie się o godz. 12.

Organizatorami finału mistrzostw Polski są Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie.

  • kr
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły