forBET Włókniarz vs. Stelmet Falubaz

09.06.2019

forBET Włókniarz vs. Stelmet Falubaz

Już w najbliższą niedzielę 9 czerwca na SGP Arenie Częstochowa forBET Włókniarz zmierzy się z drużyną Stelmet Falubazu Zielona Góra. Będzie to mecz w ramach VIII rundy PGE Ekstraligi. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 19:00.

Kibice Lwów mają ogromne oczekiwania przed niedzielnym starciem, bowiem częstochowska drużyna w trzech ostatnich meczach poniosła bolesne porażki. Najpierw z Fogo Unią Leszno 31:59 – w tym pojedynku goście z Leszna od samego początku prowadzili, nie ustępując Włókniarzowi do ostatniego biegu. W kolejnej rundzie Lwy spotkały się z Betard Spartą Wrocław również na własnym stadionie i przegrały po raz kolejny – tym razem 41:49. Następny mecz był rozgrywany na wyjeździe w Zielonej Górze ze Stelmet Falubazem. Gospodarze pokonali ekipę forBET Włókniarza różnicą ośmiu „oczek” – 49:41. Ta przegrana była ogromnym wstrząsem i stało się jasne, że o play-offach na razie trener biało-zielonych Marek Cieślak nie ma co myśleć. Najważniejsze jest w tym momencie to, aby nie pogorszyć sytuacji i nie doprowadzić do sytuacji, w której częstochowska ekipa będzie musiała walczyć o utrzymanie. Nadzieja zatem w niedzielnym spotkaniu rewanżowym na własnym torze z Falubazem. Terminarz przewiduje w czerwcu jeszcze dwa mecze wyjazdowe – 23 czerwca we Wrocławiu i 28 czerwca w Lesznie.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły