ForBet Włókniarz zmierzy się z Betard Spartą Wrocław

24.05.2019

ForBet Włókniarz zmierzy się z Betard Spartą Wrocław

W najbliższy piątek 24 maja forBet Włókniarz zmierzy się na SGP Arenie Częstochowa z Betard Spartą Wrocław w ramach VI rundy PGE Ekstraligi. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 20:30.

Bilety na ten pojedynek zakupić można w siedzibie klubu, w sklepie komputerowym „Pat-Rox”, w sieci sklepów całodobowych Mocny Nocny, w sklepie całodobowym PIT STOP, w Piwiarni Częstochowa, w Księgarni Sowa oraz w aplikacji mobilnej mPay. W poprzednim meczu Lwy przegrały z Fogo Unią Leszno 31:59. Zawodnicy z Leszna już na początku meczu wyszli na prowadzenie i nie oddali go już do ostatniego biegu. Najlepszym zawodnikiem częstochowskiej drużyny był Leon Madsen, który w sześciu biegach wywalczył 12 punktów. W ekipie Fogo Unii najlepiej punktował Emil Sajfutdinow – Rosjanin na torze zaprezentował się czterokrotnie i zapisał przy swoim nazwisku 12 oczek. Na piątkowy mecz zostały już podane awizowane składy i patrząc na listę, zapowiada się niezwykle emocjonujące spotkanie.

Awizowane składy:

Betard Sparta Wrocław

1. Tai Woffinden

2. Jakub Jamróg

3. Vaclav Milik

4. Gleb Chugunov

5. Maciej Janowski

6. Maksym Drabik

7. Przemysław Liszka

forBET Włókniarz Częstochowa

9. Leon Madsen

10. Paweł Przedpełski

11. Fredrik Lindgren

12. Adrian Miedziński

13. Matej Zagar

14. Jakub Miśkowiak

15. Michał Gruchalski

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły