07.03.2018

Forum o niepełnosprawności

Jak radzić sobie z niepełnosprawnością dziecka to temat VI już Forum dla Rodziców i Nauczycieli, które odbędzie się 20 marca w sali sesyjnej magistratu.

W programie m.in. wykłady o wczesnym wykryciu zagrożenia niepełnosprawnością, o diagnozie i terapii osób z dysfunkcją narządu słuchu, metodach alternatywnej komunikacji, terapii biofeedback. Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie uczestnictwa do 15 marca. Kontakt: tel. 34 362 30 33, mp43@edukacja.czestochowa.pl

Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa plastyczno-fotograficzna ZSS nr 28, ZSS nr 45, MP nr 31, MP nr 43, MP nr 35, ZSzS 23, SOSzW nr 1, SOSzW nr 5.

Organizatorami VI Forum dla Rodziców i Nauczycieli dzieci z niepełnosprawnością są: Urząd Miasta Częstochowy, Zakład Pedagogiki Opiekuńczej i Resocjalizacyjnej AJD, Samorządowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 43, Polski Komitet Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły