“Frytkowe” święto muzyki

17.06.2019

“Frytkowe” święto muzyki

Dwa dni koncertowania, doskonała muzyka, tłumy pod sceną. Tak częstochowianki i częstochowianie bawili się podczas tegorocznej, 9. edycji festiwalu Frytka Off-jazd.

Jak co roku, podczas frytkowego festiwalu rządziła różnorodność. Zaproszeni artyści reprezentowali różne gatunki, pokolenia i estetyki. Łączyła ich jednak ambicja, by muzyką przekraczać utarte ramy. Do tego miniaturki teatralne, czy strefa food trucków – wszystko to po raz kolejny zaowocowało wydarzeniem, które wypełniło zielone tereny Parku Lisiniec miłośnikami rozrywki na najwyższym poziomie.

  • Katarzyna Gwara
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły