Gdzie można dziś spotkać Świętego Mikołaja?

06.12.2022

Gdzie można dziś spotkać Świętego Mikołaja?

W Częstochowie Święty Mikołaj pojawi się dziś, 6 grudnia, między innymi o godzinie 10:00 w klubie “Stacherczak” i o 17:00 na placu Biegańskiego.

Mikołaj po raz – uwaga! – 26. przyjął zaproszenie od Stowarzyszenia Speedway Fan Club Częstochowa. A zgodził się to zrobić tym chętniej, że z dzieciakami spotkają się przy okazji gwiazdy sportu i estrady związane z naszym miastem.

Impreza zacznie się w Klubie Muzycznym „Stacherczak” o godz. 10. Będzie można tam spotkać m.in. prezentera Irka Bieleninika, wokalistę Formacji Nieżywych Schabów Olka Klepacza czy wybitnego gitarzystę i autora piosenek Janusza Yaninę Iwańskiego. Wśród znakomitości sportu swój udział zapowiedzieli m.in. żużlowcy CKM „Włókniarz”, speedrowerzyści Lwów Avia Częstochowa, członek Aeroklubu Częstochowskiego i wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy Janusz Darocha, a także siatkarze i trenerzy Stanisław Gościniak oraz Piotr Gruszka.

Wór z prezentami będzie miał – rzecz jasna –  Mikołaj. Będą zabawy, konkursy, występy, ale i okazja, aby zrobić sobie z gośćmi pamiątkowe zdjęcie czy poprosić o autograf.

Mikołaj odpowiedział też pozytywnie na zaproszenie Częstochowskiej Organizacji Turystycznej. O godz. 17 trzeba go wypatrywać na pl. Biegańskiego. Dzieci mogą tam liczyć na słodkości, obecność ekipy Śnieżynek, gry i zabawy.

 

fot. UM Częstochowy

  • źródło: UM Częstochowy
Najnowsze artykuły