Gratulacje od władz dla Rakowa

26.04.2019

Gratulacje od władz dla Rakowa

Piłkarze i przedstawiciele Rakowa Częstochowa spotkali się w magistracie z prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz przewodniczący Rady Miasta Częstochowy Zdzisław Wolski. Oprócz gratulacji, członkowie Rakowa otrzymali pamiątkowe miejskie upominki w czerwono-niebieskich barwach, a właściciel klubu – list gratulacyjny. Piłkarze Rakowa wręczyli z kolei prezydentowi pamiątkową koszulkę z autografami.

W spotkaniu w sali sesyjnej uczestniczyli piłkarze, trener Marek Papszun, właściciel klubu Michał Świerczewski oraz przedstawiciele zarządu z prezesem Wojciechem Cyganem na czele. – To, czego dokonaliście, zasługuje na największe brawa, i to nie tylko ze względu na sam awans, ale też styl, w jakim go wywalczyliście. Zapewnienie sobie dominacji w I lidze już w tym momencie, a także bardzo udana rywalizacja z czołowymi klubami ekstraklasy w Pucharze Polski to sportowy sukces, który trudno będzie powtórzyć innej pierwszoligowej drużynie – mówił w czasie spotkania Krzysztof Matyjaszczyk. – Stworzyliście wspaniałą drużynę, wspaniały zespół osób, które grają lub pomagają tym, którzy grają. Gratuluję!

Przypomnijmy, że zespół prowadzony przez Marka Papszuna wywalczył awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w minioną środę po zwycięstwie nad Podbeskidziem Bielsko-Biała. Był także półfinalistą tegorocznych rozgrywek Pucharu Polski. Raków wraca do Ekstraklasy po 21 latach przerwy.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły