Groził rodzicom, trafił do aresztu

01.02.2017

Groził rodzicom, trafił do aresztu

Jak ustalili częstochowscy śledczy, 46-latek od początku roku wielokrotnie nachodził swoich rodziców i wszczynał awantury, w trakcie których groził im pozbawieniem życia. W trakcie jednej z interwencji swoją agresję skierował na policjanta, uderzył go i znieważył wulgarnymi słowami. W połowie stycznia prokurator przedstawił mu zarzuty i zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru. To jednak nie zmieniło postępowania 46-latka, który w dalszym ciągu nachodził i groził rodzicom. W ubiegłym tygodniu, po kolejnej interwencji mężczyzna został zatrzymany, a sąd zadecydował o umieszczeniu go na najbliższe 3 miesiące w areszcie. Podejrzany to recydywista, który za grożenie pozbawieniem życia rodzicom spędził już w ostatnich latach kilka miesięcy w więzieniu.

  • kg
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły