Groził, że ją zabije

26.01.2017

Groził, że ją zabije

Do oficera dyżurnego zadzwoniła kobieta z prośbą o natychmiastową pomoc. Z relacji wynikało, że jej nietrzeźwy konkubent wszczął awanturę domową i groził jej, że ją zabije. Policjanci błyskawicznie pojawili się na miejscu i od razu obezwładnili 43-letniego sprawcę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Awanturnik usłyszy zarzut. Grozi mu do 2 lat za kratkami. Przy tej okazji apelujemy: reagujmy na każdy przejaw przemocy. Pamiętajmy przy tym, że jest nią nie tylko bicie, ale również zaniedbywanie, znęcanie psychiczne oraz wykorzystywanie seksualne i może dotyczyć zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jeśli jesteśmy świadkami krzywdzenia, jeśli podejrzewamy, że za ścianą rozgrywa się dramat, naszym obowiązkiem jest niezwłoczne powiadomienie policji.

  • kg
  • zdj. KPP Myszków
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły