Groźna kolizja w Kokotku

29.10.2018

Groźna kolizja w Kokotku

Ponad godzinę zablokowana była droga nr 11 w Kokotku po zderzeniu trzech pojazdów. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Na łuku drogi kierujący renault 55-latek wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z volkswagenem i dostawczym iveco. Na szczęście, pomimo znacznych uszkodzeń pojazdów, nikomu nic się nie stało. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Do czasu usunięcia skutków zdarzenia policjanci wyznaczyli objazdy.

Mundurowi apelują o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków. Jesienna aura nie jest sprzymierzeńcem kierowców. Opady deszczu, zalegające w wielu miejscach mokre liście i duże zachmurzenie powodują, że na drogach może być niebezpiecznie.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły