Grubson będzie gwiazdą tegorocznego finału WOŚP w Częstochowie

17.01.2022

Grubson będzie gwiazdą tegorocznego finału WOŚP w Częstochowie

Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która jak co roku zagra również w Częstochowie. Organizatorzy powoli odsłaniają program tego wydarzenia. Wiadomo już, że gwiazdą niedzielnego koncertu będzie Grubson, który wystąpi o godz. 20.

Znakomity polski raper wystąpi w niedzielę 30 stycznia o godz. 20. Organizatorzy tegorocznego finału WOŚP w Częstochowie na razie nie ujawniają pełnego programu imprezy, ale wiadomo, że będzie on wypełniony atrakcjami, dzięki którym wszyscy będziemy mogli poczuć, że wrzucają pieniądze do puszek i kwestując, robimy coś wspaniałego.

Finałowi będzie towarzyszyć X Częstochowski Bieg “Policz się z cukrzycą”. Bieg odbędzie się na dystansie 2,5 km. Trasą biegu jest cała III Aleja NMP, przejście przez ul. Pułaskiego, Aleja Henryka Sienkiewicza, Park 3 Maja, Pasaż biskupa Stefana Bareły i Park Staszica. Start i meta będą się znajdować na początku III alei NMP. Bieg rozpocznie się o godz. 11.

Tradycyjnie w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się wielkie morsowanie w Parku Lisiniec, za które odpowiedzialni będą Zmorsowani Częstochowa. Na ulicach naszego miasta pieniądze będzie zbierać ponad 500 wolontariuszy. Pamiętajcie! Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

  • RED
Najnowsze artykuły