03.04.2018

Hotel zamienił na celę

47-letni mężczyzna wynajął hotelowy pokój, ale … noc spędził w policyjnym areszcie. Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak kryminalni z Myszkowa znaleźli w wynajętym przez niego pokoju marihuanę…

Kryminalni z Myszkowa otrzymali informację, że w jednym z hoteli przebywa mężczyzna, który posiada narkotyki. Policjanci złożyli wizytę 47-latkowi. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego lokalu, stróże prawa trafili na metalowe pudełko i woreczek foliowy z zawartością zielonego suszu. 47-latek na początku przyznał, że jest to marihuana, która należy do niego. Później zmienił wersję, że nie wie skąd “to” się wzięło i próbował wmówić policjantom, że “ktoś” mu podrzucił. Mężczyzna był pijany. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu posiadania narkotyków. Gdy wytrzeźwiał, został przesłuchany i przyznał się do winy. 47-latek zapewne długo będzie wspominał pobyt w policyjnym “hotelu”.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły