Jest nowy oddział ZF w Częstochowie

29.09.2018

Jest nowy oddział ZF w Częstochowie

Nowo otwarty oddział ZF ma 3,2 tys. m kw. i znajduje się przy ul. Legionów. Pracować w nim będzie 300 osób. ZF zatrudnia w Częstochowie w swoich oddziałach już ponad 6,5 tysiąca osób.

– ZF realizując swoje cele biznesowe wpisuje się też w działania miasta związane z potrzebą powstawania w Częstochowie miejsc pracy dających możliwość rozwoju, w firmach z którymi pracownicy mogą wiązać swoją przyszłość – mówił z okazji inauguracji działalności oddziału prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. -Dziękuję przedstawicielom koncernu ZF oraz dyrektorom częstochowskich zakładów za kreowanie nowych przedsięwzięć biznesowych i postawienie na nasze miasto w swojej długofalowej strategii rozwoju.

źródło: Urząd Miasta Częstochowy

 

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły