12.10.2017

Jubileuszowe imprezy w Bibliotece Publicznej

Trwają imprezy związane z obchodami 100-lecia Biblioteki Publicznej im. Wł Biegańskiego w Częstochowie. Czeka nas wiele ciekawych propozycji, które przygotowano w siedzibie placówki.

13 października o godz. 11 rozpoczną sie warsztaty exlibrisu dla dzieci z Natalią Talarek-Oswald. Natomiast na godz. 19 zaplanowano koncert Agaty Ślazyk i Tomasza Kmiecika. To gratka dla miłosników poezji śpiewanej, piosenki aktorskiej i po prostu muzyki w najlepszym wydaniu.

14 października o godz. 10 odbędzie się spotkanie z Wojciechem Dudką – autorem książki pt. „Czarna pszczoła”. Wieczorem (godz. 19 – 21) organizatorzy zapraszają na nocne zwiedzanie biblioteki.

15 października w godz. 11 – 14 zaplanowano „O co Biega-ński?”, czyli terenową grę miejską dla wszystkich mieszkańców Częstochowy lubiących łamigłówki, spacery i rywalizację.

  • DF
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły