15.04.2018

Jubileuszowy medal za darmo dla wszystkich!

Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, Skarbnica Narodowa wybiła bezpłatny medal pamiątkowy. Wystarczy wypełnić formularz, aby otrzymać swój egzemplarz.

11 listopada 1918 roku to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Odzyskaliśmy wówczas to co najcenniejsze – niepodległość. Marzenia o wolności zrealizowały się dzięki woli i odwadze wybitnych jednostek, takich jak Józef Piłsudski, ale też dzięki zwykłym Polakom. Aby uczcić to wydarzenie, Skarbnica Narodowa wybiła bezpłatny medal pamiątkowy. Na awersie medalu znajduje się Józef Piłsudski. Rewers zdobi stylizowana sylwetka orła w koronie i zarys terytorium niepodległej Polski. Medal najłatwiej zamówić przez Internetowy System Rezerwacji www.polska2018.com.pl Warto zaznaczyć, że obowiązuje rygorystyczny system rezerwacji – tylko 1 medal dla każdego zamawiającego. Skarbnica Narodowa gwarantuje, że procedura przydzielania medali jest rzetelna, a wszystkie zamówienia zostaną rozpatrzone ściśle według kolejności napływania. Medal otrzymamy bezpłatnie, musimy jednak zapłacić za przesyłkę i opakowanie – koszt to 9,95 zł. Medal wybito w wysokiej jakości menniczej. Każdy zamówiony egzemplarz przed wysyłką jest starannie kontrolowany pod względem jakości. Zamówienie nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Jeżeli medal nie spełni oczekiwań, można zwrócić go w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły