Już 23 września oficjalne otwarcie Parku Aniołów

22.09.2022

Już 23 września oficjalne otwarcie Parku Aniołów

Choć większość sklepów w Parku Aniołów już działa, oficjalne i uroczyste otwarcie Centrum Handlowego zaplanowane zostało na piątek, 23 września. Tego dnia park zaoferuje odwiedzającym wiele atrakcji – m.in. gry, zabawy, mnóstwo niespodzianek i konkursów.

Cetrum Handlowe Park Aniołów to nowe miejsce po największym Tesco w Europie przy ul. Drogowców w Częstochowie, które zyskało nowy wygląd, nazwę, wystrój i charakter. Znajdziemy tam sklepy i punkty usługowe znanych i lubianych marek, m.in. Carrefour, Rossmann, Dealz, Pepco, Sinsay, TEDi, sklep jubilerski Verona, JYSK, Jula, Maxi Zoo, Media Expert, Inmedio i Orange. W piątek, 23 września w godzinach 12:00-19:00 park zaoferuje klientom wiele atrakcji – m.in. gry, zabawy, mnóstwo niespodzianek
i konkursów. Nie zabraknie nagród, wśród których będzie ponad 100 bonów na zakupy w parku o wartości do 1000 zł każdy. Oficjalne przecięcie wstęgi, na którym obecni będą przedstawiciele samorządu i inwestora Grupy DOR, rozpocznie się o godzinie 14.00. – Oddajemy Częstochowie Park Aniołów – nowoczesny park handlowy, w którym mieszkańcy będą mogli wygodnie dokonywać kompleksowych zakupów. Zadbaliśmy o to, aby oferta parku spełniała wszystkie najpilniejsze potrzeby mieszkańców miasta i okolic. Cieszymy się, że Park Aniołów już tętni życiem – mówi Joanna Piechotka z Grupy DOR.

Grupa DOR planuje dalszą rozbudowę Parku Aniołów. Realizacja drugiego etapu rozpocznie się w 2023 roku.

  • mat. pras. opr. pn
Najnowsze artykuły