Kabina stanęła w płomieniach

09.09.2019

Kabina stanęła w płomieniach

68-latek z poważnymi poparzeniami został przetransportowany do szpitala po wypadku, do którego doszło na drodze między Miedźnem a Łobodnem. Mężczyzna siedzący za kierownicą ciężarowego renault uderzył w drzewo. Kabina natychmiast stanęła w płomieniach. Droga wciąż jest nieprzejezdna. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12.00. 68-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego jechał w kierunku Częstochowy. – Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że kierowca ciężarowego renault z naczepą z nieustalonej przyczyny, zjechał do prawej krawędzi jezdni, przejechał przez przydrożny rów i uderzył w drzewo – mówi mł. asp. Kamil Raczyński, oficer prasowy kłobuckich policjantów. Samochód zapalił się. 68-latek doznał poważnych poparzeń – został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Droga pomiędzy Miedźnem a Łobodnem jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy przez Łobodno i Ostrowy nad Okszą.

 

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły