Karol Stiller Mistrzem Polski w Nordic Walking

14.08.2018

Karol Stiller Mistrzem Polski w Nordic Walking

Karol Stiller, mieszkaniec gminy Olsztyn zdobył tytuł Mistrza Polski w Nordic Walking pokonując dystans 10 km w czasie 1:00:39.

W Osielsku odbyły się Mistrzostwa Polski na dystansach 5, 10 i 21,1 km oraz kolejny etap Pucharu Europy na 5 i 10 km. W zawodach wystartowało 727 uczestników.

Zwycięstwo wywalczył Karol Stiller, drugie miejsce zajął Artur Wołoszka  z czasem 1:01:30, podium uzupełnił Kamil Kliczka z czasem 1:01:57.

W ramach imprezy rozgrywały się Mistrzostwa Polski osób niewidomych i słabowidzących, w których Karol wystartował jako przewodnik niewidomej zawodniczki Ewy Bosek na dystansie 5 km.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły