Kibicowski konflikt?

17.08.2018

Kibicowski konflikt?

Siedem osób zostało zatrzymanych po bójce, do której doszło przy jednej ze stacji paliw w pobliżu trasy DK1 w Częstochowie.

Kibice klubu piłkarskiego GKS Bełchatów jechali autokarami i prywatnymi samochodami na mecz do Chorzowa. W Częstochowie zatrzymali się przy stacji BP. Wtedy też doszło do starcia z “sympatykami” innej piłkarskiej drużyny. – Na chwilę obecną nie możemy powiedzieć, kim byli. Druga grupa oddaliła się z miejsca zdarzenia przed przybyciem policjantów – informuje podkom. Marta Ladowska, oficer prasowy częstochowskich policjantów. Trwa ustalanie szczegółów zdarzenia.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły