Kierował ruchem. Został potrącony

27.08.2019

Kierował ruchem. Został potrącony

29-letni pracownik firmy drogowej, który kierował ruchem na remontowanej ul. Wieluńskiej w miejscowości Zajączki Drugie został potrącony. Mężczyzna z obrażeniami ciała został zabrany przez śmigłowiec LPR. Osobową skodą, która brała udział w wypadku, kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu kłobuckiego.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek, 22 sierpnia około godziny 15.00 na ulicy Wieluńskiej (DK nr 43) w miejscowości Zajączki Drugie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że 35-letnia kierująca skodą, prawdopodobnie na skutek zasłabnięcia lub zaśnięcia, potrąciła pracownika firmy drogowej, który kierował ruchem na remontowanej odcinku DK nr 43. Kobieta jest mieszkanką powiatu kłobuckiego. W chwili zdarzenia była trzeźwa.

Potrącony mężczyzna, 29-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego, z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala przez śmigłowiec LPR.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenie wyjaśniają kłobuccy śledczy, którzy prowadzą postępowanie pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku lub posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły