„Kierowca na medal” na placu Biegańskiego

21.09.2018

„Kierowca na medal” na placu Biegańskiego

21 września w godzinach 11:00-14:00 na placu Biegańskiego częstochowskie MPK zorganizowało piknik „Kierowca na medal” w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Podczas imprezy wybierano kierowcę na medal – najwszechstronniejszego kierowcę MPK. Oprócz sprawdzianu wiedzy praktyczniej musieli oni zmierzyć się również w teście wiedzy ogólnej. Jedną z wielu konkurencji była jazda autobusem na wstecznym biegu i zmieszczenie się w wyznaczonym pachołkami miejscu. Do zawodów stanęło 10 kierowców. Oprócz tego MPK zorganizowało wiele atrakcji dla dzieci, a częstochowskie wodociągi częstowały mieszkańców wodą.

 

  • Karolina Włodek
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły