08.06.2018

Kilku piłkarzy opuszcza Raków

Zarząd częstochowskiego Rakowa zdecydował się pożegnać z pięcioma piłkarzami, którym wygasają kontrakty.

Pierwszym z nich jest Jose Embalo. Portugalczyk na Limanowskiego trafił przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018. Rozegrał 25 spotkań (14 w pierwszym składzie) i strzelił pięć goli.

Szeregi Rakowa opuszczają również Krystian Wójcik i Hubert Tomalski. Obaj – podobnie jak Embalo – w Rakowie spędzili rok. Pierwszy wystąpił w 26. meczach Nice 1 Ligi (w 18 od pierwszej minuty) i zanotował dwa trafienia.  Z kolei Tomalski w swoim dorobku ma 22 pojedynki (11 w wyjściowym składzie) oraz cztery strzelone gole.

Z Rakowem rozstaje się również Przemysław Mizgała. Częstochowianin do klubu trafił przed rundą wiosenną sezonu 2015/16. Wraz z zespołem świętował awans do Nice 1 Ligi. W obecnych rozgrywkach zagrał pięć razy. W rundzie wiosennej 25-latek występował w rezerwach Rakowa, podobnie jak golkiper Filip Wichman, z którym klub też się żegna.

  • KR
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły