15.05.2018

Kłótnia zakończona dachowaniem…

W Kochanowicach na ulicy Ostrowskiej doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Osobowe Mitsubishi dachowało, a kierowca i pasażer trafili do szpitala. Przyczyną zdarzenia była… kłótnia małżeńska.

W poniedziałkowe popołudnie na ulicy Ostrowskiej w Kochanowicach doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, podczas jazdy między pasażerem, a kierującą doszło do nieporozumienia. Małżeński konflikt doprowadził do zjechania pojazdu z drogi, a następnie dachowania auta. W wyniku zdarzenia ranni mieszkańcy powiatu lublinieckiego trafili do szpitala. Lublinieccy stróże prawa ustalają przebieg całego zdarzenia.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły