22.01.2018

Kolęduj z Enejem

Czy koncert kolęd może być skoczny i energetyczny? Oczywiście! Udowodni to rockowo-folkowy zespół Enej, który w najbliższą niedzielę (28.01.) wystąpi przed częstochowską publicznością. Wciąż można nabyć bilety na to wydarzenie.

Mimo że od świąt minął już blisko miesiąc, na to niesamowicie klimatyczne wydarzenie warto się skusić. “Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Usłyszymy polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy. To niepowtarzalny klimat, to w końcu możliwość spotkania z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni. – Będzie nostalgicznie, melancholijnie, ale przede wszystkim radośnie bo przecież kolędowanie to nic innego jak wspólne radowanie się z narodzin Pana Jezusa – zapewnia Jakub “Czaplay” Czaplejewicz, puzonista zespołu Enej. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (28.01.) w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły