Kolejna wpadka 44-letniego obywatela Ukrainy

02.07.2019

Kolejna wpadka 44-letniego obywatela Ukrainy

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 44-letni obywatel Ukrainy zatrzymany przez myszkowskich policjantów. Mężczyzna w takim stanie postanowił wsiąść za kierownicę. Na dodatek okazało się, że… nie miał prawa jazdy. Dlaczego? Bo stracił je przed dwoma tygodniami za… jazdę pod wpływem alkoholu.

Dyżurny myszkowskiej policji otrzymał informację, że kierowca renault kangoo, który porusza się w centrum miasta, prawdopodobnie jest pijany. Oficer dyżurny od razu skierował tam patrol ogniwa patrolowo- interwencyjnego, który zatrzymał pojazd. Jak się okazało, kierowca rzeczywiście był pijany. Badanie wykazało prawie 2.5 promila alkoholu w organizmie. 44-latek, nie posiadał też uprawnień do kierowania. Stracił je przed dwoma tygodniami właśnie za jazdę pod wpływem alkoholu. O losie pijanego kierowcy zdecyduje sąd i prokuratura.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły