Kolejna wygrana Rakowa

18.08.2018

Kolejna wygrana Rakowa

Raków wygrał mecz wyjazdowy z Chrobrym Głogów 1:0. Zwycięskiego gola dla czerwono-niebieskich strzelił Karol Mondek już na samym początku spotkania.

5. kolejka Fortuny Plus Ligi rozegrała się 18 sierpnia na Stadionie Miejskim w Głogowie. Znaczącą dla spotkania asystę zaliczył Patryk Kun, który debiutował w drużynie RKS-u. To właśnie po jego dośrodkowaniu w pole karne, Mondek zdobył bramkę. Pomimo kilku okazji do kolejnych, wynik nie uległ zmianie. Kolejny mecz już w środę 22 sierpnia o godzinie 20:00 z GKS-em Katowice w Częstochowie przy ul. Limanowskiego.

Chrobry Głogów – RKS Raków Częstochowa 0:1

Bramki:

0:1 – Karol Mondek 13′

Kartki:

8′ – Michał Borecki

26′ – Andrzej Niewulis

63′ – Rafał Maćkowski

Składy:

Chrobry Głogów: Abramowicz – Ratajczak, Kona, Borecki (62. Zejdler), Nowicki (56. Maćkowski), Mandrysz, Ilków-Gołąb, Wasiluk, Stolc, Napolov, Kowalczyk (56. Kaczmarek).

RKS Raków: Gliwa – Niewulis, Domański (73. Bartl), Sapała, Schwarz, Kun, Mondek, Góra, Kasperkiewicz, Szczepański (84. Radwański), Lewicki (90. Musiolik).

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły