Kolejne zwycięstwo Częstochowianki

10.01.2019

Kolejne zwycięstwo Częstochowianki

W ramach spotkania 18 kolejki II ligi w piłce siatkowej kobiet Częstochowianka pokonała na swoim boisku UKS Jedynkę Siewierz.

Ostateczny wynik to 3:0 dla częstochowskiej drużyny – 25:19,25:17,25:18. Najlepszą zawodniczką meczu została Izabela Matyszczak. -Najbardziej cieszy fakt, że zespół w pierwszym secie przełamał dobrą passę przeciwnika i odrobił straty, uzyskując kilka punktów serią. Dziś to my byłyśmy zespołem dominującym. Przypominam, że w tym sezonie nie przegrałyśmy u siebie żadnego meczu. Z ogromną przyjemnością dopisujemy na Nasze konto, ważne 3 punkty. Przeciwniczkom dziękujemy za grę i życzymy powodzenia -powiedziała Anita Krzyczmonik.

Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę. Częstochowianki zmierzą się w Sosnowcu z zespołem Płomień.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły